SURFINGGDZIE JESTEŚMY

strona główna
gdzie jesteśmy
żeglarstwo
windsurfing
promocje
przystań żeglarska
Honda - maszyny i urządzenia
Mercury - silniki
łodzie rowery pontony
przyczepy podłodziowe i bagażowe
kontakt
subskrypcja
promocje
Wrocław - sklep | Czeladź - sklep | Stare Sady - przystań

Stare Sady - przystań
Mikołajki - sklep

Wrocław - sklepOpole - sklep
Czeladż - sklep

WITAMY PAŃSTWA NA NASZEJ STRONIE

   Firma "HOBBY-Sklepy Żeglarskie" Zbigniew Nowak powstała w 1984 roku w miejscowości Czeladź koło Katowic. Następny sklep otworzony został w 1995 roku we Wrocławiu, a już dwa lata później otworzyliśmy nasz oddział w Mikołajkach, działający podczas sezonu letniego na naszych wspaniałych Wielkich Jeziorach Mazurskich. Działając od piętnastu lat na rynku polskim, naszą dewizą zawsze było: "Jeżeli możemy Ci pomóc w jakimkolwiek kłopocie, uczynimy to jak najszybciej się uda, z największą przyjemnością służąc fachową radą." Ta właśnie dewiza pozwala nam patrzeć w przyszłość i rozwijać coraz szerszą działalność naszej firmy, a wszystko po to by Klient opuszczał nasze sklepy zawsze zadowolony i przekonany o trafnym wyborze dokonanym czasami przy naszej pomocy.
   Jeżeli chodzi o zakres naszej działalności, to jest on bardzo szeroki. Znajdziecie Państwo u nas prawie wszystkie rzeczy potrzebne do uprawiania czynnego wypoczynku nad wodą, jeżeli jednak czegoś nie będziemy mogli Państwu zaoferować, postaramy się zdobyć to jak najszybciej, Choć nasza nazwa sugeruje wyłącznie sklep żeglarski, nie jest to prawdą. Posiadamy oczywiście wszystkie potrzebne artykuły do uprawiania sportów żeglarskich, a więc: liny, bloszki, szekle, kamizelki ratunkowe, wiosła, silniki i łodzie, jednak w naszym sklepie można znaleźć też artykuły windsurfingowe: żagle, deski, bomy, maszty i ubrania neoprenowe. W naszych sklepach znajdą Państwo również: kajaki, łodzie, pontony, ubrania przeciwdeszczowe, żywice, farby oraz wiele innych artykułów związanych na co dzień nie tylko ze sportami wodnymi. Dla przykładu mogę podać choćby możliwość nabycia najlepszych kosiarek do trawy, które mogą Państwo wykorzystać w swoich ogrodach, czy choćby agregaty prądotwórcze do zastosowania na campingu lub w Państwa pracy, jako awaryjne zasilanie prądem elektrycznym. Prowadzimy też sprzedaż przyczep transportowych ale i również literatury (książki, gazety) związanych ze sportami wodnymi.

   Mamy nadzieję, że pobyt na naszych internetowych stronach zachęci Państwa do przybycia osobiście i odwiedzenia naszych sklepów, w których czeka zawsze uśmiechnięta załoga gotowa w każdej chwili służyć pomocą w potrzebie.

Zbigniew Nowak