silniki MERCURY

strona główna
gdzie jesteśmy
żeglarstwo
windsurfing
promocje
przystań żeglarska
Honda - maszyny i urządzenia
Mercury - silniki
łodzie rowery pontony
przyczepy podłodziowe i bagażowe
kontakt
subskrypcja
promocje

 

SILNIKI HONDA

 

Silniki zaburtowe

 

PRZEWODZĄC ŚWIATU
NA LĄDZIE I MORZU

W 1964 roku Honda jako pierwsza wprowadziła na rynek gamę czterosuwowych silników zaburtowych, charakteryzujących się wysoką kulturą pracy, niskim poziomem emisji spalin i zużycia paliwa.

 

 

BŁYSKOTLIWE ROZWIĄZANIA DLA NASZEGO ŚRODOWISKA

Nowe, drastyczne regulacje prawne odnośnie emisji spalin i głośności wprowadzone w USA i Szwajcarii, wymusiły na wszystkich producentach silników dwusuwowych rozpoczęcie wyścigu w przystosowaniu swoich konstrukcji do nowych wymogów i szybkiego rozpoczęcia produkcji ekologicznych silników czterosuwowych. Jak wynika z historii koncernu, Honda posiada prawie czterdziestoletnie, doświadczenie w budowie silników czterosuwowych do łodzi, co w porównaniu z zaledwie kilkuletnim stażem konkurentów przyczynia się do olbrzymiej popularności jej produktów.

W budowie silników zaburtowych dużej mocy, Honda wykorzystuje wiele elementów niezawodnych silników samochodowych powszechnie znanych z legendarnej żywotności i wysokich osiągów. Wszystkie modele silników zaburtowych Honda począwszy od 2 do 225 KM produkowane są tylko w Japonii, co gwarantuje najwyższą jakość tych produktów. Fakt ten pozwala nam zaoferować klientom doskonałe, ekologiczne silniki zaburtowe objęte najdłuższym, rozszerzonym czteroletnim okresem gwarancji. Życzymy przyjemnych chwil nad czystą wodą.

 

 Wśród silników marki HONDA znajdą Państwo następujące modele:

 

BF 2        BF 5         BF 8 / BF 10     BF 15 / BF 20        BF 25 / BF 30           
BF 40 /BF 50    BF 75 / BF 90      BF 115 / BF130         BF 175 / BF 200 / BF 225

 

powrót