ŻEGLARSTWO

strona główna
gdzie jesteśmy
żeglarstwo
windsurfing
promocje
przystań żeglarska
Honda - maszyny i urządzenia
Silniki zaburtowe, skutery wodne
łodzie rowery pontony
przyczepy podłodziowe i bagażowe
kontakt
subskrypcja
promocje

Żeglarstwo, to sposób na życie. Jednak, aby nauczyć się żeglować, konieczne jest spędzenie swojego czasu na obozie szkoleniowym. Mając na uwadze tych najmłodszych - początkujących żeglarzy, przygotowaliśmy dla nich ofertę podstawowych kursów żeglarstwa.
Każdy, kto już ukończył swoje naście lat, może odbyć taki niezapomniany obóz, nauczyć się szant oraz żeglarstwa - sposobu na życie.
Każdy żeglarz, zanim wyjedzie na wspaniałe rejsy po morzach świata, chociaż raz powinien spędzić, a może i sprawdzić swoje umiejętności na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Taki sprawdzian, to również szkoła uprawiania tego przepięknego sportu w najtrudniejszych warunkach. Dla zainteresowanych spędzeniem takiego urlopu, przygotowaliśmy ofertę czarterową najpopularniejszych firm w Polsce.
W ostatnich latach, wielką popularność zdobyły sobie czartery w przepięknej Grecji i Chorwacji. Urozmaicone wybrzeże oraz łagodny klimat z dużą ilością dni słonecznych, coraz częściej przyciąga w te rejony świata, żeglarzy nie tylko z Polski. Niewątpliwie dużą zaletą tych rejonów, jest wielość zabytków z czasów rzymskich i weneckich, a także przepiękne położone miejsca, w których przeżyjemy niezapomniane chwile. Jeżeli dodamy do tego wyśmienitą śródziemnomorską kuchnię, obfitującą w owoce morza oraz słowiańską gościnność i otwartość, będą to na pewno niezapomniane wakacje. O urokach tych wspaniałych rejonów, mogą się Państwo przekonać, korzystając z oferty najlepszych firm czarterowych. Proponujemy Państwu rozpoczęcie rejsu z tak wspaniałych miejsc jak: Ateny, Rodos, Paros, Dubrownik, Split, Rovinj i wiele innych. Na poniższych stronach, znajdą również Państwo proponowane trasy rejsów dwutygodniowych. Staraliśmy się nimi objąć najciekawsze naszym zdaniem miejsca, jednak należy pamiętać, że są to trasy bardzo intensywne. Polecamy sprawdzone i bezpieczne mariny, ale przy dobrej pogodzie, rekomendujemy stawanie na pełnych uroku zatoczkach, kotwicowiskach i małych portach rybackich, których tam nie brakuje.


powrót