ŻEGLARSTWO

strona główna
gdzie jesteśmy
żeglarstwo
windsurfing
promocje
przystań żeglarska
Honda - maszyny i urządzenia
Silniki zaburtowe, skutery wodne
łodzie rowery pontony
przyczepy podłodziowe i bagażowe
kontakt
subskrypcja
promocje

 
ODZIEŻ ŻEGLARSKA

             Odzież na złe warunki pogodowe, odgrywa bardzo ważną rolę osiąganiu sukcesu. Sport, który Państwo uwielbiacie, jest dla Was największym wyzwaniem na świecie. Niezależnie od tego, jakie są Państwa umiejętności, żeglarstwo stawia wysokie wymagania dotyczące Waszego ubioru. Materiał, który nie zdaje egzaminu, źle dopasowane zapięcia uszczelniające, przez które przedostaje się woda, niedokładne wyprofilowanie modelu utrudniające poruszanie się - nigdzie świadectwo niepowodzenia nie jest tak widoczne.
             Na ubranie żeglarskie - sztormiaki, składa się najczęściej kurtka i spodnie. Ważnymi elementami ubioru są także rękawiczki, odpowiednie obuwie, czy okrycie głowy. Przydatne są też ubrania wykonane z polaru, dla zapewnienia większej ciepłoty ciała. Wszystkie te elementy ubioru, znajdą Państwo w naszych sklepach.

Najbardziej polecanymi przez nas sztormiakami są ubrania firmy: 

 

Należą one do najwyższej półki odzieży żeglarskiej. Jest to połączenie najnowszej Technologii materiałów używanych w produkcji, dla zagwarantowania wysokiej jakości sprzętu i jego funkcjonalności. W ofercie posiadamy następujące modele:

GORE-TEX OFFSHORE RACER  - kurtka
GORE-TEX OFFSHORE RACER  - spodnie

 

 FREEDOM - kurtka

HORIZON 2 – kurtka
HORIZON    – spodnie

TP1 SAIL – kurtka
TP1 SAIL – spodnie


W ofercie Henri Lloyd znajdą Państwo również inne modele sztormiaków a także odzież polarową, bezrękawniki, bluzy, koszule, spodnie itd., które sprowadzamy pod indywidualne zamówienie. 

 Henri Lloyd oferuje także szeroki wybór akcesorii żeglarskich:

RĘKAWICZKI OBUWIE CZAPKI

 

 

W sprzedaży posiadamy również ofertę firmy SPORTIS, w której znajdują się sztormiaki oraz kombinezony żeglarskie.

 

UBRANIE ŻEGLARSKIE „OFF SHORE”

 

Ubranie znakomicie nadaje się dla żeglarzy, trenerów

a także pracowników służb terenowych.

 

 

UBRANIE ŻEGLARSKIE „ALGA”

 

Doskonałe ubranie do noszenia w czasie deszczu,

jak i uprawiania sportów wodnych.

 

 

KOMBINEZON ŻEGLARSKI „RAGATTA”

 

Trwały i komfortowy kombinezon, spełniający

szczególne kryteria wymagane w żeglarstwie

regatowym.

  

 

KOMBINEZON ASEKURACYJNO-ROBOCZY
AR – 042 

Idealny środek ochronny dla ludzi pracujących

w warunkach obniżonej temperatury powietrza.

 

 

 

Najprostszym ubraniem jaki znajdziecie Państwo w naszych sklepach, jest tak zwana PCV-ka, kurtka wykonana z gumy PCV. Jest ona nieprzemakalna, posiada kaptur a szwy są zgrzewane, co zapewnia ich nieprzemakalność. Jednak, materiał z którego jest wykonana, nie należy do najbardziej wytrzymałych. Dlatego też, kurtka ta zalecana jest głównie osobom rozpoczynającym swoją przygodę z żeglarstwem, a wybierającym się na wody śródlądowe, gdyż nie naraża na zbyt duże wydatki osoby, które nie są jeszcze pewne swojego zamiłowania do żeglarstwa. Do kurtki są też osobno sprzedawane spodnie na szelkach, wykonane z tego samego materiału.

                   

 

Kompromisem między najprostszym modelem sztormiaka - PCV- ką, a modelami wymienionymi wcześniej jest kurtka wykonana z materiału Ortalion. Tkanina ta jest dodatkowo podgumowana a szwy podklejone taśmą, co zapewnia jej wodoodporność. Kurtka ta jest wygodniejsza w noszeniu i zajmuj mniej miejsca niż PCV- ka. W komplecie znajdują się również spodnie.

powrót