ŻEGLARSTWO

strona główna
gdzie jesteśmy
żeglarstwo
windsurfing
promocje
przystań żeglarska
Honda - maszyny i urządzenia
Silniki zaburtowe, skutery wodne
łodzie rowery pontony
przyczepy podłodziowe i bagażowe
kontakt
subskrypcja
promocje

 

PORTA POTTI firmy THETFORD
Przenośne toalety spłukiwane czystą wodąCzym jest Porta Potti? Jest to toaleta spłukiwana czystą wodą, działającą na takiej samej zasadzie, jak toaleta w Twoim domu. Zajmuje ona bardzo mało miejsca w łazience, w domu czy też w domku wypoczynkowym. Jest lekka, że możesz ją wszędzie ze soba zabrać. Jej mocna konstrukcja gwarantuje długotrwałe użytkowanie nawet na wolnym powietrzu. Jest higieniczna w użyciu, dzięki czemu mażna korzystać w pokoju dziecięcym lub pokoju chorego.
Na jakiej zasadzie działa toaleta Porta Potti? Czysta woda z napełnionego zbiornika, który wraz z muszlą stanowi górny element tej dwuczęciowej toalety, w higieniczny spodsób spłukuje fekalia, które następnie poddawane są obróbce technicznej, także w celu wyeliminowania przykrego zapachu, w znajdującym się w dolnej częci uszczelnionym próżniowo rezerwuarze. Dolna część toalety, po odłączeniu, można w prosty i higieniczny sposób opróżnić w miejscu specjalnie do tego celu przeznaczonym.
Który model Porta Potti wybrać...
Pięć modeli toalet Porta Potti z najnowszej serii firmy Thetford zaspokoi potrzeby każdego użytkownika, zapewniając przyjemne, higieniczne i wygodne warunki wszedzie tak, gdzie brak jest stałych urządzeń sanitarnych lub nie ma do nich łatwego dostępu.
Zajmujący wyjątkowo mało miejsca model Porta Potti 335 wyposarzony jest w rezerwuar o pojemności 10 litrów. Model Porta Potti 345 posiada rezerwuar o pojemnoci 12 litrów. Model rodzinny Porta Potti 365 wyposarzony jest w pojemny 21-litrowy rezerwuar fekaliów. Model Porta Potti 465 Electronic posiada automatyczną spłuczkę i rezerwuar fekaliów o pojemnoci 21 litrów.
Wszystkie modele wyposażone są w działający z dużą mocą system spłukiwania czystą wodą, system firmy Thetford, pozwalający na oszczędzenie zużycie wody, a także we wskaźnik poziomu fekaliów oraz rozłączalny rezerwuar z wbudowanym uchwytem do przenoszenia toalety. Dzięki unikalnej obrotowej rynience odpływowej firmy Thetford oraz przyciskowi odpowiewietrznika dekompresyjnego zapewnione jest higieniczne opróżnianie, pozwalające unikać rozlania lub opryskania się zawartocią zbiornika. W skład serii wchodzi również podstawowy model Porta Potti 165 bez wskaźnika poziomu fekaliów.

Oferujemy do toalet części zamienne i serwis.

W jaki sposób Produkty firmy Thetford z serii AQUA pomagają 
utrzymać przenone toalety Porta Potti w należytym stanie.

Produkty firmy Thetford z serii Aqua gwarantują sprawne działanie i dłuższy okres żytkowania przenośnych toalet Porta Potti. Płyny dezynfekujące oraz rodki dodatkowe są bardzo oszczędne w użyciu. Asortyment serii Aqua może różnić sie w szczegułach w poszczególnych krajach.
AQUA KEM BLUE
Ma silne działanie odwaniające, zapobiega gromadzeniu się gazów, wspomaga rozpuszczanie się fekaliów przed ich wylaniem i ułatwia utrzymanie rezerwuaru w czystoci. 
Atest PZH nr HK/M/0196/01/2000
AQUA KEM GREEN
Płyn o przyjemnym cytrynowym zapachu, niekapiący, neszkodliwy w razie spożycia i niedrażniący skóry ani oczu. Jednoczenie odznacza się silnym i długotrwałym działaniem odwaniającym i skutecznie rozpuszcza nieczystoci.
Atest PZH nr III/6/400/93
AQUA RINSE
Ważny środek dodatkowy do zbiornika z czystą wodą przenośnej toalety. Zwiększa skuteczność spłukiwania ograniczając jednocześnie zużycie wody; czyci i chroni muszlę za każdym razem, kiedy spłukujesz toaletę. 
Atest PZH nr III/6/400/93
AQUA SOFT
Specjalny, miękki papier toaletowy, który łatwo się spłukuje i szybko rozpuszcza się w rezerwuarze, zapobiegając w ten sposób zatykaniu się toalety.
DRI KEM
Szybko rozpuszczające się w rezerwuarze fekaliów toalety Porta Potti granulki, wspomagające rozposzczanie się fekaliów i zapobiegające wydzielaniu się nieprzyjemnego zapachu. Granulki Dri Kem pozwalają na łatwe, oszczędne i bezproblemowe dozowanie. 
Atest PZH nr HK/M/0179/01/99

 

MODEL

WYMIARYWys.
x szer. x głęb.

KOLOR
SPŁUCZKA
Pojemność Fekaliów
PojemnośćWody czystej
335
305x343x381
Biały
Ręczna
10 L
10 L
345
338x379x419
Biało/Szary
Ręczna
12 L
15 L
365
414x379x419
Biało/Szary
Ręczna
21 L
15 L
465
414x379x419
Biało/Szary
Elektryczna
21 L
15 L
165
414x379x419
Szary
Ręczna
21 L
15 L

 

powrót